Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Szembeteg a galambom!?

SOS! Szembeteg a galambom!?

Figyelt kérdés
Van két galambom akiket csupasz koruk óta nevelek!És a nagyobbiknak egyszer megjelent(1 hete) egy piros kis dudor elvittem orvoshoz azt mondta Betadine és kész,hát el is múlt de pár nap műlva egy nagyobb sárgás valami nőtt rá már nem látszig a szeme kissé gennyes és az alsó szemhéja bedagadt!És a felsővel egy vonalban van!Borsó méretű az orvos nem tudja mi is ez!Képet küldjek?KÉRLEK SEGÍTS!Csak hozzáértő ember írjon kérem.
2011. júl. 29. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdezd meg itt, tudnak-e egy jó, madarakhoz értő dokit ajánlani.

2011. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi egy másik állatorvos ismerősöm ajánlott egy oldalt és a galambomnak Galambhimlője van amit a szúnyogok terjesztenek:(

KÖszi:)

2011. júl. 29. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
jobbulást neki:-)
2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem meg gyógyul!
2011. júl. 30. 19:01
 5/7 NanoBattery ***** válasza:

Itt találltam jó kis leírást képekkel és ellenszert is írnak a betegségekre... :)


[link]

2011. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NanoBattery ***** válasza:

Kérdezőnek, itt jobb kép van a ... :)


[link]

2011. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!!:)))

Meggyógyult!Betadine-val kenegettem és 2 hét altta rendbe jött:)Köszi!

2011. aug. 12. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!