Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Akkor azt mondjátok, hogy, ha...

Akkor azt mondjátok, hogy, ha hozok fel fűzfaágat levéllel, azt úgy, ahogy van, beadhatom rágcsálni a hullámosoknak és a nimfáknak?

Figyelt kérdés

Eddig csak fűzfaágat hoztam fel, a kérgét lecsiszolva, jól leforrázva, és "hajtástalanítva". De, ahogy itt olvasom, szoktatok nekik adni levelestől is fűzfaágat?


Ha egészséges, és szeretik, akkor kipróbálom. Vélemények?


(Ismerem, milyen zöldségeket, gyümölcsöket stb lehet nekik adni, ebben nem kérek válaszokat. Csak leveles faág ügyben. Köszi:) )


2011. aug. 16. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda adhatod nekik simán igen. Csak arra figyelj, hogy ne út mellől szedj vagy esetleg olyan helyről ahol permeteztek. Mondjuk én a levelet azért le szoktam szedni, mert akkor kevesebbet kell takarítani.
2011. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A környezettel nem lesz baj, a fák itt egészségesek, permetmentesek, és az autók száma kevesebb, mint a kóbor macskáké, akiké szintén nem sok:)


Én a leveléért adnám be nekik, biztosan nagyobb élvezet majdnem lomb közt ugrálni, mint sima faágon, meg gondolom tápértéke is más a zöld falevélnek, mint a csupasz ágnak:)


Akkor hozok is nekik pár ággal:)

2011. aug. 16. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak letöröm és beadom. Imádják a leveleket is leszedegetni.


Ha már takarítasz, nem mindegy hogy 20 levél is megy a lapátra?:D

2011. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt odaadod nekik ecetes vízben mosd le az egészet és minden egyes levelet,ágat külön dörzsölj meg(fontos a higiénia). Utána ha akarod leöblítheted de nem kötelező mert nem árt nekik az ecet.
2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!