Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etessem az indiai...

Mivel etessem az indiai futókacsáinkat? És hogyan tanítsam meg rá őket, hogy ne kóboroljanak el?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom nem ír senki, írok én...

Kaja keresésben google abarátod...

A nem elkóborlásra meg nem lehet megtanítani őket szerintem, viszi őket a kíváncsiság!

2011. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A futókacsa meztelencsigával táplálkozik. A elszökést könnyű megtanitani nekik. Ha van egy lekeritett hely, akkor csoportosan mind megy egymás után. Szétszéledni sosem szoktak. Nekem ia vannak kacsáim, van egy hoszu botom, amivel lehet kicsit hajtogatni őket.
2011. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ha kifogyóban van a meztelencsiga, esetleg tél van, mit adjak nekik?
2011. aug. 25. 12:41
 4/5 Mitya49 válasza:
Az év bármely szakaszában, ugyanazt lehet nekik adni, mint a "hagyományos" kacsáknak. Szemes, vagy őrölt takarmányt, kacsatápot (a kornak megfelelőt). A zöld növények közül, a salátát szeretik a legjobban, ezt lehet darával is keverni, nedvesen (derce).
2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mitya49 válasza:
Nagyon szeretik a nedves kutyatápot. Ezt 1.25 kg-os konzervként lehet kapni, kb.2-300 Ft/doboz összegért. Egy kifejlett kacsa kb 35-40 dkg-ot eszik naponta. Ha egy konzervhez teszel még egy bő fél kiló szemes takarmányt, tápot, vagy nokedlit, főtt tésztát, AKKOR EZ NAPONTA 5 KACSÁNAK ELÉG.
2016. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!