Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért tépi a madaram a tollát...

Miért tépi a madaram a tollát kizárólag csak a szárnya alatt?

Figyelt kérdés
A nimfám már egy éve tépi a szárnya alatt a tollát. Nem véres, semmi egyéb, csak egyszerűen nem viseli el az új tollakat, amint meg tudja fogni, ki is tépi. Vittem már dokihoz,adott neki bőrön keresztül felszívódó atkaölőt, meg is vizsgálta, de semmi okot nem talált rá. Ketten vannak, tehát elvileg nem is érezheti magát egyedül. Viselkedése nem változott, ugyanolyan, mint régen volt. Segítsetek!!!!
2009. ápr. 22. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem értek a madarakhoz, de ezt találtam neked mint tippet: [link]


remélem segít..


Caelestis

2009. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
mekkora kalitka? szoktad reptetni? mert a bezártság okozta stressztől is lehet...
2009. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Te talán nem szőrteleníted a hónaljadat? Biztosan tőled leste el a madár.
2009. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Párban vannak? Lehet, hogy magányos, és unalomból teszi. Vagy esetleg fészkelni akar? Tegyél be neki valami játékot, ami lefoglalja, vagy ha nincs, érdemes beszerezni egy párt!
2009. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Depressziós. Ilyenkor szokták kitépkedni a tollaikat a madarak.
2010. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!