Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Hullamos papagajnak...

SOS! Hullamos papagajnak ragaszto mergezo?

Figyelt kérdés
Sajnos balesetet szenvedett a papagajom amig nem voltam ithol,kiszabadult a kalitkabol es a masik szoba ahol volt lelogo legyfogo ami ragasztos beleragadt.kiszabaditottam es visszatettem de logikus gondolkodas szerint az embereknek is mergezo a ragaszto es egy kisallatnak biztosabb.tepkedi a helyet ahol ragasztos es felek ha a szervezetebe jut mergezo lesz.meg csak rovid ideje van itt ezert nem szokta meg meg a hellyet.allatorvos ilyenkor mar nincs nyitva.Igaz el kell vinni?addig lehet baja?:((
2011. okt. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tollán van még ragasztó akkor fogd meg és mosd le róla.

És holnap vidd el az állatorvoshoz. Remélem nem lesz semmi baja.

2011. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a kezemrol nem jott le semmi mososzerrel csak eros ember szamara is mergezo lemoso folyadekkal.es a tollarol lejon majd konyebben?
2011. okt. 10. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vízzel lemosni róla.
2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a pillannat ragasztó lehet. :( AZONNAL VIDD ORVOSHOZ
2011. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!