Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy 1 éves kék homlokú...

Van egy 1 éves kék homlokú amazon papagájom. Imádom azonban vannak olyan napok amikor teljesen kikel magából és megállás nélkül ordít van hogy már nem bírom idegekkel. szerintetek mi lehet az oka? idővel változni fog?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Papagáj.Ő így kommunikál.Ha 1 éves szerintem már nem fogja kinőni.Tenni sem tudsz ellene semmit...nem tudod megverni,rászólni stb mert nem fogja érteni.Kaptad?Vetted?mert először kellett volna tájékozódni..de előbb utóbb megszokod..ha pedig nem szeretnéd mert nagyon zavar inkább még most időben add oda valakinek vagy add el,amíg nem késő.
2011. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vettem :D

de tényleg nagyon irritáló ha már 2 órája nyomja :S

2011. okt. 26. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg itt hátha tanácsolnak valamit: [link]
2011. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ez is jó!!

Vagy írjál annak akié a papagájidomítás.hu nekem is ő segített a jákómnál!

2011. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel feltételezem egyedül van így akarja tudatni hogy unatkozik vagy társra vágyik. Tolltépés? Vegyél neki egy párt
2017. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!