Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kecskepapagály mennyire...

Kecskepapagály mennyire tanítható?

Figyelt kérdés
Van 2db 1-2 hónapos kecskepapagályom. Néha kiengedem őket a ketrecből a szobámban, hogy had repkedjenek. a befogással vannak a gondok. Lehet őket annyira megtanítai, hogy füttyre vagy esetleg tenyér kinyújtására rászálljon a kezemre?
2011. nov. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 1db kecskepapagájom van és minden nap többször kiengedtem,a vállamon ült és sokat foglalkoztam vele...amikor megszokja hogy sürün ki van engedve már nyugodtan bemegy a ketrecbe mert tudja hogy hamarosan újra kijöhet:)

(nekem is úgy tanácsolták.) Nekem bejött;)

de ha így se sikerülne kérdezz meg valakit aki papagájokkal foglalkozik:)

remélem segítettem.

2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt fogom tenni napi többször is
2011. nov. 8. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne engedd ki őket, amíg a kalitkában nem ülnek biztonsággal a kezedre.
2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fityuka ***** válasza:
ha fejés után engeded ki akkor sokkal jobban figyel majd rád
2011. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kalitkában nem tudnak repülni akkor naponta pár órára ki kell enged őket. Próbáld meg az egyik nem használt ülőrúdjukra ültetni őket és azzal betenni a kalitkába. Olyat hogy jelre rád repülnek nem tudsz nekik tanítani mert nem szelídek.
2011. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!