Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a hulamosom csicsereg es...

Zollo kérdése:

Ha a hulamosom csicsereg es larmazik ha van korulote valaki vagy ha megy a tv. Az mit jelent? Jol erzi magat vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én hullámosom csak akkor lármázik ha ki akar jönni repülni. Ki szoktátok engedni minden nap?
2011. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én hullámosaim is ezt csinálják. De én se tudom, hogy örömükben vagy mérgükben.

Szerintem változó. Mert olyanokat is csinálnak, ha pl. ha szól a zene, láthatóan felélénkülnek és nagyobb kedvvel játszanak egymással...stb.

2011. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell kiengedni ha nem akarod és ha csicseregenk az azt jelenti hogy biztonságban érzi magát és megbizik a környzetében nem kell vele semmi új dolgot csinálni a helye maradthat és a röptetés sem a leg célszerübb minden esetben
2011. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hullámosnak a természetes élőközegében a helye, ellene vagyok minden kalitkás tartásnak. Vagy csak akkkor tartanék madarat, ha azt a lakáson belül meg tudom oldani, hogy nem néha röpül, hanem 0-24h azt csinál amit akar. Ez körülméynes, de ha nem megy, nem tartok madarat. Mint ahogy kutyát sem ha nem tudom nevelni, mert nem értek hozzá, vagy nincs időm, vagy nincs pénzem iskolába járatni.
2011. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy AM vagy FM hullámú. Miért nem bírsz papagájt írni vagy/és ékezeteket használni?
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hullamosót vagy hullámost akartál írni?
2011. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!