Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a Nimfámmal?

Virág6 kérdése:

Mit csináljak a Nimfámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap elött vettem egy nimfát a másik mellé,és a régi állandóan fúj rá meg csipkedi.Nem engedi enni sem.Nagyon sajnálom szegényt mert olyan kis csendes,meg aranyos.Szerintetek fél tőle?Vagy azért mert fiú ő is?Megfogja szokni a másikat?Vagy visszavigyem a kereskedésbe?

2011. nov. 12. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Már az eddigi kérdéseidnél is válaszoltam. Nem azért bántja mert fél tőle vagy mert ő is hím(2 hím is jól kijön). Azért bántja mert szoktatás nélkül csak úgy betettél egy idegent a területére ezért ki akarja űzni onnan. Vegyél egy másik minimum kétszer akkora kalitkát mint a mostani(a másik kérdésednél belinkelt képen lévő nagyon kicsi 2 nimfának) és fokozatosan szoktasd össze őket. És amikor már úgy látod hogy összebarátkoztak és akkor sem bántják egymást amikor egyszerre vannak kint akkor a nagyobb kalitkát rendezd át és tedd bele mindkettőt.

A kereskedésbe csak akkor vidd vissza ha ártani akarsz neki. Elég nagy sokk volt neki az is hogy megfogták,betették egy kis dobozba vagy kalitkába majd végül egy teljesen új helyen találta magát. 2 nap alatt félig már sikerült megszoknia nálad most meg újra ki akarod tenni ekkora sokknak hogy visszavidd csak azért mert nem tudtad hogy hogyan kell 2 madarat összeszoktatni?

2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó köszi.Csak azt hittem ért hozzá a kereskedő.Veszek egyúj kalitkát.
2011. nov. 12. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!