Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a verebekkel?

Mit csináljak a verebekkel?

Figyelt kérdés
Nagytestű galambjaink vannak egy kb. 4m x 4m-es elkerített helyen. Dróttal van körbekerítve, így patkány, macska nem tud bemenni. De a verebek! Megeszik a kajájukat, ami nem olcsó. Megpróbáltam úgy, hogy egyszerre keveset adok a galambjaimnak és ott maradok míg esznek, de már ez sem zavarja ezeket a r...dt verebeket. Segítsetek!
2011. nov. 24. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyoghálóval vond be körbe, azon nem tudnak beszállni.
2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak verebek, és kb. 300 fajtiszta galamb. A verebek úgyse esznek meg olyan nagyon sokat, de ha téged ez annyira zavar, akkor marad a szúnyogháló, ahogy az előttem szóló is mondta. Ha sokallod a kaja árát, akkor minek tartasz galambot?
2011. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vagy sűrűbb drót hálóval.
2011. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ez egy rosszindulatú kérdés, hogy minek tartok galambokat... 2 pár kinggel kezdődött és egy idetévedt postafiókával. Most vannak 33-an. Eladni nem tudom őket, még ingyen sem kell... Időközben elvesztettem az állásom, szóval nem olyan könnyű. Légyszíves ne ítélkezz.
2011. nov. 24. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani!
2011. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj.
2011. nov. 24. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni rosel hálot bár milyen kertészeti boltban nem tudom mennyi be kerül (sorry) vagy akkor csirke hála azon gondolom nem férnek át
2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!