Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kinek van csípős kakasa?

Kinek van csípős kakasa?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem volt , olyan hogy kicsípett a lábamból 2 darabot (vérzett,fájt) nagyon támadós volt ezért le lett vágva...:(
2011. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt...állandóan nekirohant aki arra ment, belecsípett egy nagyot. Egyszer nekiment a kuvaszunknak is, ez lett a veszte.
2011. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem
2011. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A kandúrnak, aki a kiscsibékre támadt, kicsípte a szemét, de a kutyáinkat (mind nagytestű kutyák voltak) is rettegésben tartotta.
2011. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem utált csak pedig nem csináltam vele semmit se a tyúkjaival arra mentem azt el kezdett rúgdalni ez több ideig volt! el volt aztán oda adtuk a szembe szomszédnak :( pedig én szeretem annak elenére hogy milyen kókó volt T-T
2011. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem volt, kiskorában ő volt a kedvencem, annyit játszottam vele, mig egyszer mikor nagy lett megtámadott(karácsony 1.napján kezdett el kukorékolni ezért különlegesnek is tartottam). kb 4 hónapig bottal mentem be a tyúkólba, de végül elajándékoztam egyik jóbarátunknak aki ért az állatokhoz, de ő nem tudta hogy bolond és ő különösen szereti ezeket a támadós jószágokat mert sokáig foglalkozik velük.neki ez a hobbija
2011. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm, aki közelít a harminchoz, dadog. Az oka, hogy négyévesen megtámadta a kakasuk, sokkot kapott. Hiába jártak vele szakemberekhez, még természetgyógyászhoz is, semmi sem segített. Szóval kimondottan veszélyes is lehet, maradandó károsodást okozhat egy kakas... :(

Erre figyeljetek oda, anyukák, vagy leendő kismamák!

2012. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nahát nekem ettől még nem kell félne :D
2012. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, volt többször hamis kakas a baromfiak között. Menekültem előle gyakran, mert mindig hátulról környékezett meg, és úgy támadott. De próbáltam nevelni, kapott néha a fejére. Végül nagyapám kívánságára kakaspörkölt lett belőle, amiből az egész család jóllakott.
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van, a kacsának kicsípte az egyik szemét, és mindenkire rá támad aki a közelébe megy.
2012. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!