Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Számíthatok még tojásokra...

Számíthatok még tojásokra vagy akár fiókákra?

Figyelt kérdés

Hali!

Tegnap elött a pintyem a fiú csinálta a lánnyal :S ma mentem venni egy fészket akkor még nem volt tojás mire haza értem már ott volt a sarokban finom meleg volt ki vettem(ugye ezért nem fogja elhagyni meg enni?)forgács a fészek be és beletettem a tojást várhatok még tojások?Ilyen kor mit kell adni nem tudom még sohasem volt pinty tojásom mit kell csinálni létszi segítsetek tiszta frászban vagyok ugy nem fog meghalni vagy ilyes mi?


2011. dec. 3. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nincs szaglásuk nem fogják elhagyni se a fiókákat,se a tojásokat azért mert megfogtad őket.

Minden nap adj nekik főtt tojást.

2011. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi!Van még amire figyelnem kellene?
2011. dec. 3. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tom de szerintem hiba elvennitoluk vagy ha igen rakd a tojast ilyen elektromos keltetobe nehogy kihuljon
2011. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát van nekik fészkük és egy tojással többlet de nem a fészekbe tojta hogy tudnám a fészekre szoktatni?
2011. dec. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!