Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elfogyott itthon a köles, és...

Elfogyott itthon a köles, és mivel már nincs nyitva semmilyen kereskedés sem, ahol kaphatnák, ezért adtam nekik napraforgó magot, de csak nézik. Megfogják tudni enni? Egy pár törpe papagájról van szó.

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu. Adj nekik lágy eleséget, pl. főtt tojást, zöldséget, gyümölcsöt!
2011. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A törpepapagáj nem biztos hogy megeszi a napraforgót. Inkább főzzél nekik egy kevés rizst só nélkül, vagy keményre főtt tojást lereszelve, vagy valami gyümölcsöt.
2011. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem esznek reggelig, akkor sem lesz semmi bajuk. Reggel felkelsz korán, elmész a boltba, és annyi. Kibírják
2011. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen úgy lesz. Reggel amúgy is szándékomban állt, hogy vegyek nekik kaját. A javaslatokat meg kifogom próbálni köles mellett.
2011. dec. 19. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a nimfa is megette :)
2011. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nimfa nagyobb mint a törpe vagy a hullámos. Ezért eszi meg a napraforgót.

Kérdező: ha eddig mindig csak kölest adtál a madaraidnak, akkor ezen sürgősen változtass, mert elég egyoldalú a táplálásuk. Nekik is szükségük van vitaminokra, fehérjére is.

2011. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyobba törpe papagáj szélességre sokkal nagyobb, meg zajosabb is :)
2011. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sima kölest kapnak a papagájok. Nem tudom, hogy mi a neve annak, amit szoktam nekik venni, de azt tudom, hogy van benne minden jó, ilyen vegyes magvas cucc szárított gyümölcs darabokkal. Reggelre pár szem napraforgót megtörtek. :)
2011. dec. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!