Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madaram csőre képekkel?

Ottofkt kérdése:

A madaram csőre képekkel?

Figyelt kérdés

Korábban is tettem fel már kérdést ezügyben, de a válaszolók azt mondták, hogy ha nem látják, nem tudják megmondani, hogy mi az. Kb. másfél hónapja kezdtek el megjelenni ezek a sümölcsszerű sebek a csőre körül, és egyre több és nagyobb. Megpróbáltam minél részletesebb képeket csinálni, remélem valaki tud mondani valami konkrétabb dolgot. Köszönöm.



[link]

[link]


2012. jan. 8. 21:59
1 2
 1/14 anonim válasza:

A lábán nem vastagodott meg a bőr, hasonlóképpen, mint a csőre körül?

Az enyémnek is volt ilyenje régen, azt Peru-balzsammal kezeltem. Valami atkásodás... Gyógyszertárban kapni, barnás sűrű trutyi, én fültisztító pálcikával kentem fel.


Az, hogy atka e, úgy lehet kideríteni, hogy éjszakára leteríted egy fehér kendővel a kalitkát. Elméletileg reggelre kiülnek rá az atkák.

2012. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ja, jobbulást! :)
2012. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
az elsőnek igaza van. amikor volt papagájom az enyémnek is volt ilyen baja, és nálunk is elkezdtek előjönni a lábam is. az állatorvos ajánlott vmi barnásvöröses "trutyit", amivel ápolni kellett. lehetséges h ugyanaz a szer, amit az első írt. ha teheted, kérdezz meg egy állatdokit. :)
2012. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De igen, a lábán már régebb óta megjelent, a jobb térdén hátul. Arra babaolajat ajánlottak, viszonylag begyógyult, de még mindig vastag a bőr. Megpróbálom ezt a fehér lepedős dolgot, hátha ad egy biztos választ. Köszöntem :)
2012. jan. 9. 14:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért van szegénynél tükör??? És miért nem 3-4cm átmérőjű fűzfaágak,akácfaágak az ülőrúdjai???
2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó.. nem mindegy neked? ha érdemben nem tudsz a válaszhoz hozzászólni inkább meredj csöndben... hihetetlen emberek..
2012. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel azt akarom hogy a lehető legtöbb madarat tartsák úgy ahogy megérdemli ha egy képen ilyet látok kérdezek,tanácsot adok és nem nézem/tűröm szó nélkül hogy a gazdák hiányos tudása miatt valami baja legyen a madaraknak.
2012. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Alig tegnap kaptam használtan a kalitkát, még nem volt időm ágakat vagdosni, és a tükröt csak kíváncsiságból hagytam ott, hogy lám mit csinál vele, de majd kiveszem. De ha már így felhoztad, nem hinném hogy ez lenne a betegség oka :P
2012. jan. 9. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem tuti atka...:-S Mi valami barnás, kicsit szagos trutyit vettünk rá, de a nevére sajnos nem emlékszem... plussz lehet kapni kifejezetten atka elleni szerrel átitatott "játékot?", ami a madárra nem ártalmas, de a kártevőket távoltartja.. Asszem piros, és rövid láncon lehet kapni, hogy belógathasd a kalitkába.
2012. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Atkatox a neve a fent említett piros atkaölő korongnak.
2012. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!