Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambjaimat hogy jelölhetem meg?

Markboy95 kérdése:

Galambjaimat hogy jelölhetem meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy több páva galambom van és mind fehér és sajnos mikor vettem őket nem voltak meggyűrűzve.De azért megszeretném őket jelölni tudjam hogy vannak párban.Azt hallottam hogy a lábukra hajlíthatok drótot de az a fiókákra nem veszélyes??

2012. jan. 12. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
JELZŐ GYÜRÜ !!! nekem 2 évig voltak galambjaim és mind jeltö gyürüzve volt ! am nem nem veszélyes a gyürü,, a drót az !!!
2012. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a jelző gyűrűt ajánlom de lehet műanyagból készült kötegelőt is alkalmazni beállítod a galamb láb mértére és rá húzod.:)
2012. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még hogy te a városi galambokat szidod ezekhez semmi köze a városi "patkány" ezek saját kezűleg kitenyésztett fajták.
2012. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!