Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 hullámospapagájom, a...

Van 2 hullámospapagájom, a ketrec aljába tettem az odujukat, de felé se néznek, feljebb tegyem? Bele fognak menni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
magasra tedd és "bele fognak nézni" csak meg kell szokniuk tegyél bele nekik magvakat és belemennek:) legyél rafkós
2009. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hullámos papagájnak nem kell odú. Nekünk sok volt, a rúdon alszanak, nem kell olyan hely ahova bemehetnek, csak ha pároztatni akarod őket. Ha meg azt akarod, akkor maguktól tudni fogják a dolgukat.
2009. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem belülre tetted az odút? Kívülre kell a kalitka ajtajára akasztani.
2009. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,az az igazság,hogy belülre raktam....mindjárt áthelyezem.egyébként azt szeretném,hogy pározzanak.
2009. jún. 10. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb pároztatni hogy ha egy szinű mind kettő.
2009. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sziasztok

nekem van 3 papagájom 2 lány és egy fiú az egyik lány úgy néz ki leül mert be jár az odúba de még nem rakót tojást az baj mit tegyek hogy tojón?

2010. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha lehet tegyel be meg 1 odut mert kesobb a 2lany veszekedni fog
2010. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!