Kezdőoldal » Állatok » Madarak » "Hullámos papagáj" nem tudja...

"Hullámos papagáj" nem tudja hogy szoktasam kézhez?

Figyelt kérdés

nem tudja valaki hogy szoktasam kézhez?

ja és még egy az mi lehet hogy a csőre mellet ott így a tolla össze van állva de lehet azért mert a mikor ki engedem akkor fel megy a csőre a szobában és dörzsöli a fejét de nem hiszem.

Előre is köszi mindenkinek.


2012. márc. 6. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen csőre megy fel? Ha festett vagy fémből,fából készült akkor ne engedd rá.

Az összeállt tolláról mutathatnál képet mert így nem lehet biztosat mondani/írni.

A szelídítésre keress rá itt a gyk-n.

2012. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]



itt van egy kép

amugy köszi.

2012. márc. 8. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk a kézhez szoktatás baromi egyszerűen ment. Sokat ültünk a kalitkája mellett, beszéltünk neki, majd a kölessel a tenyeremben szép lassan benyúltam a kalitkába, persze beszéltem hozzá. Először megijedt röpködött össze vissza, majd pár nap után evett a kezünkből. Akkor megfogtuk, simiztük és azóta szabadon van egész nap. Ha kajálunk oda jön az asztalra és csipeget, vagy a vállunkon ül és tépkedi a hajunk... :D


Lámpaoltáskor meg haza repül a kalitkájába. :)

2012. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aranyos lehet :D

ez enyém elfogadja a kölest a kezembol de csak a kalitkaban amugy meg ha szabadon van meg se lehet simogatni csak ritkan.

2012. márc. 8. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
bár nem én tettem fel a kérdést, de köszi a válaszokat :D
2012. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!