Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyiket válasszam? Szilvafejű...

Melyiket válasszam? Szilvafejű papagájt vagy barraband papagájt (sárga torkú papagáj)?

Figyelt kérdés

A fő szempontok a következők.

-halk legyen tehát a hangja (tudom, hogy minden papagáj rikácsol, de amelyiknek a hangja nem annyira borzalmas)

-szelídsége

-beszédre tanítása

-trükkökre tanítása


az ára mindkettőnek 20 ezer körül van, mindenképpen kézzel neveltet szeretnék.


Előre is várom a válaszokat.


2012. márc. 11. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ezek közül egyik sem lesz jó házikedvenc
2012. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem Szilvafejű papagájom van,és nagyon szelíd (persze így lett nevelve),ha pedig ki szeretne jönni,jelzi.

És tapasztalatból mondom hogy lehet belőle házi kedvenc,az enyém is az,ez ugyan mint írtam is,nevelés kérdése,de nem nehéz vele,nekem elhiheted.

Trükkök:erről nem tudok nyilatkozni,mert az enyémnek sérültek a lábai,nem lett ilyesmire tanítva.

Hang/beszéd:Ami tetszik neki azt biztosan megtanulja,az enyém is megtanult 1-2 dolgot,pl. a kiskacsa hangját is.

Szelídség:Azt már fent leírtam.

Sok sikert!

2012. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!