Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell madárfészket...

Hogyan kell madárfészket csinálni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyan kell madárfészket csinálni??? Ha lehet videókat de ha leírjátok az is jó!!

2012. márc. 25. 12:10
 1/10 anonim válasza:
én már csináltam egyet nekik... Cipős dobozból és tök egyszerű is. Kivágtam egy keményebb lapot és kettéválasztottam vele a dobozt. Vagyis a doboz közepébe helyeztem h ne ijessze meg a nagy tér. azután levágtam a maradék papírt h rá tudjam tenni a doboz tetejét. Kivágtam egy nagyobbacska lyukat h be tudjanak menni és voálá kész is... Azután rögzítettem madzaggal a kalitka bejáratához.
2012. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ömm... most én ezt nem értem. Miért is akarsz nekik fészket csinálni? Szerinted ők nem tudják hogy kell? Megcsinálják ők azt maguknak, szerintem ne féltsd őket, több százezer éves gyakorlatuk van benne...



Ha odúkészítésre gondolsz: az MME boltjában lehet odúkat kapni többféle méretben és vannak ott olyan könyvek is, amik leírják, hogyan kell elkészíteni őket.

2012. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak azért akarok madárfészket csinálni mert mert szeretem nézni ahogyan kikelnek (emeletről távcsővel)
2012. márc. 28. 08:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg hát olyan aranyosak nem ?
2012. márc. 28. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha meg is csinálod, nem biztos hogy bele költöznek.
2012. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivan? Azt hiszed, ha csinálsz egy madárfészket, majd beleköltöznek a madarak? Nagyon el vagy tévedve. Nem nem biztos, hogy beleköltöznek, hanem biztos, hogy NEM költöznek bele. Ez nem így működik. Minden fajnak van jellemző fészke, más a technikája, mást igényel. Te mondjuk honnan szereznél 200 pehelytollat egy kékcinege-fészekbe? Arról nem beszélve, hogy az egész egy odúba kéne, hogy kerüljön... Ez hülyeség, felejtsd el. A madarak maguknak készítik a fészküket. Azonkívül a fészek az egyik dolog, az elhelyezkedése meg a másik. Ők tudják, hogy nekik védettség szempontjából hol a legjobb a fészek, nekik nem az a szempont, hogy neked mindenkor legyen rálátásod a fiókáikra.
2012. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
NAh végre egy értelmes válasz, az elöttem szólónak igaza van!
2012. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
CSak úgy megsugom csináltam és beleköltözöt egy cinege család 4 tojás is van !
2012. ápr. 4. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem fészket csináltál ha nem odút!
2012. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt nem vagyok hajlandó elhinni, hogy általad készített fészekbe cinegék költöztek. Odúba lehet, de az nem fészek, hanem odú...
2012. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!