Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért ilyen a hangja?

Miért ilyen a hangja?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem ezt a kis fiatal hullámos papagájt. már izeg mozog a kalitkában eszik rendesen meg minden, de ha csiripel nagyon furcsa a hangja. Úgy tudtam rávenni, hogy csiripeljen nekem egy kicsit, hogy játszottam be neki egy videó, hogy csiripelnek a hullámosok. Erre az enyém is elkezdett csiripelni és feltudtam venni a hangját, hogy megmutassam. Tehát a háttérben hallható csiripelések az a videóból van, de az enyémnek jól kilehet venni a hangját, hogy milyen furcsa legalább is szerintem. A videó: http://www.youtube.com/watch?v=IFQ0MMzM-TA&feature=youtu.be
2012. ápr. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért mert még kicsi? Majd ahogy növekszik úgy lesz szebb hangja... szerintem.
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kis fióka hullámos papagájoknak is teljesen más a hangjuk ők is csiripelnek szépen. Utána néztem ennek is és sajnos nem azért van mert még fiatal. :(
2012. ápr. 3. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm. Majd kialakul az idővel. Ha nincs semmi testi baja csak ez, hogy kicsit hülyébb a hangja akkor jólvan az :D
2012. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0.35-nél egy pillanatra egész rendes hangja van. Szerintem alakulni fog.
2012. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan a hangja csak hallik közben a videó hangja is. Nagyon remélem, hogy alakulni fog majd a hangja de ha nem is akkor pedig azt hogy nem beteg.
2012. ápr. 3. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy egészen fiatal madár, és valami baja van. Mióta van meg? Ha több, mint egy hete, akkor betegség. Ha folyton így gubbaszt, az nagyon rossz jel. De lehet, csak rémült, azért kérdezem, hogy mióta van nálad.

A hangjával semmi baj sincs, ez még bőven alakul, ilyen idős madártól sokkal több nem is várható.

2012. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz 2 hete hogy elhoztam a tenyésztőtől. Akkor beteg szegényke? :( Jó hogy az itteni állatorvos nem ért csak a kutyákhoz és a házi állatokhoz malac kecske stb.. azért elhívom hátha, de elég reménytelen. :(
2012. ápr. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!