Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a csibével?

Mit csináljak a csibével?

Figyelt kérdés
tegnap hoztak nekem két csibét húsvétra.melegen tartottam őket meg minden,de az egyik meghalt...mióta elhullt az egyik azóta egyfolytában csipeg a másik nem hagyja abba amíg kézbe nem veszem..mit csináljak?

2012. ápr. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel, el fog pusztulni ő is. Sajnos hiányzik neki a mami, tesók, mi emberek nem vagyunk elég jó társak....
2012. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedül van magányos.tartsd magad mellett hogy nelegyen hiányérzete.
2012. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy egyedül meghal...most egy bundás kesztyűbe betakarta..úgy se bírja ki???
2012. ápr. 8. 12:32
 4/7 anonim válasza:
Valószínűleg meg lett nyomva a kis pipi és azért halt meg. És azért csipog mert te vagy a mamija ^^ és az előttem lévőnek igaza van, társas lény, egyedül elpusztul. Ha nem bírod, add el vagy ajándékozd el!
2012. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod!!!!...nem nyomhattam meg mert tegnap beraktam őket..és nem is nyúltam hozzájuk...csak a fejecskéjüket simogattam...igen azt hiszi..egy kicsit kiraktam..és szaladt..utánam..bírnám csak olyan rossz hoyg egyedül..van,úgy hogy szerintem...oda adom..valakinek vagy nem tudom..akit ismerünk állat eladót..csak oda tudnám vinni,de ott nem fogadnák el..mert 3 éve vissza vittünk egy nyulat mivel betegnek tűnt is az is volt..valaki tudna egy ötletet?
2012. ápr. 8. 17:12
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet valakinek odadani mert TÉGED tart a mamájának. Nekem is most lettek csibuszaim és mér tudják hogy ha fügyülök akkor csönd és alvás, más füttynél jönnek hamizni vagy inni. Tehát ha azt hiszi h te vagy a mamája mindent megcsinál, de másnál lehet h bedepizik és meghal. Szereintem szerezz egy másik csibészt is és akkor nem lessz se egyedül, és mamija is lessz. =(Ha lány akkor kakas csibét is szerválhatsz neki)
2012. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy ha egyedül van akkor elpusztul.. volt, hogy költött a tyúkunk, és csak egy csibe kelt ki, mégis felnőtt, most is ott szaladgál kint, pedig soha nem kapott társat. 1 évig egyedül volt, aztán a tavalyi csibéket, akik már felnőttek hozzáraktuk, és tök jól megvannak együtt.
2012. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!