Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnék letölteni egy kb...

Hol tudnék letölteni egy kb fél órás fekete rigó hanganyagot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy CD-t, amelyen csak fekete rigó "éneke" hallatszik. Aláfestő zene nem kell, csak madaárhang. Tud valaki segíteni?

#állathang #madárhang #feketerigó hang
2012. ápr. 24. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki hajnalba valami bokros mezős rigós helyre, aztán simán csinálj egy felvételt telefonnal. Utána lehet finomítani a hangon, van mindenféle program.
2012. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is azt csináltam, mint amit első írt, csak a párkányba raktam ki a telót, és tök jól sikerült. :)
2012. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak ezzel a módszerrel persze elég valószínű, hogy másféle madárhang is belevegyül, de ha ez nem zavar téged, akkor én is ezt a módszert ajánlom.
2012. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de én egy belvárosi lakásban lakom, ahol csak olyan ritkán jár erre fekete madár, mint a mondás:

"....ahol a madár se jár".

2012. ápr. 25. 15:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha nem sajnálod a fáradtságot (és főleg nincs messze) kora reggel ki kell menni egy közeli erdőbe (ha van).


Viszont ha gondolod a google-ben is utána kereshetsz, angolul (angolul a feketerigó blackbird)

2012. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát erre sajnos nincs lehetőségem. Én is próbáltam a Youtube-ról, de nem találok. Csak mobilra lehetne letölteni egy csengőhangot.

Esetleg, ha valaki írna nekem egy link címet, ahonnan tudnék letölteni egy kb fél órás anyagot ( de akár 10 percest is), ami nem mobil csengőhang, azt nagyon megköszönném!

2012. ápr. 27. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Vannak felvételek, de rövidebbek. Az úgy nem lenne jó, ha ismétlődne a hang? (Senki nem veszi észre, hogy azt a dallamot már énekelte a madár.) :)
2012. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De igen,az is jó, ha rövidebb.

Kb hány perces?

Tudsz egy linket írni nekem??

üdv

2012. ápr. 29. 00:28
 9/16 anonim ***** válasza:

A Youtube-on vannak fent hangok, ha beírod, hogy "blackbird singing", kidob egy párat, itt egy viszonylag hosszabb (9 és fél perces), bár itt a háttérben szerintem más fajták is mondják a magukét. :)

http://www.youtube.com/watch?v=GWeusAm_V8c

2012. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
www.madarhang.lap.hu
2012. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!