Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen játékok a legjobbak...

Milyen játékok a legjobbak egy nimfa papagájnak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Amivel biztosan el lesz: hinta,létra, karikák,kelj fel jancsi és más féle játékok

Amit ne adj oda nekik: tükör, és csengő.

Ha valamelyik játékon csengő van szedd le.:)

2012. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kelj fel jancsi se túl jó játék. Sok papagáj udvarol neki tehát hasonló mint a műpapagáj amit ugyanúgy tilos madárnak adni mint tükröt,csengőt.


Fahinta,falétra,stb azaz fajátékok és leveles fűzfaágakkal is eljátszanak/lefoglalják magukat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja a papagáj játszóteret, a faágakat, kötélhintákat-mászókákat, kis műanyag, akváriumba való kagylót felkötöztem a fára, azt hittem, majd lóbálja, felhúzza, stb, ehelyett megtanulta kibontani a csomót, volt, amikor egész délután csak a csomót kötözgettem neki, más nem érdekelte. Van kis rácsos műanyag labdája, azt szereti dobálni. De a legjobb játék mindig az, amit mi használunk: újság, távirányító..:)
2012. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!