Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Röpdébe milyen madarak? SOS...

Röpdébe milyen madarak? SOS SOS SOS

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan madarakat írni, amik közepes méretűek, és jól megvannak más fajokkal?Nagyon kéne!!!! Koszonom :))))))))))))))

2012. ápr. 30. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
0%
Röbdében? xD szerintem te a röptében re gondoltál.
2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem RÖBDE HANEM RÖPDE! Tágas, kinti hely madaraknak. Mi ezen az XD? Ilyenbe szeretnék új madarakat. OMG
2012. ápr. 30. 19:03
 3/25 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem azzal teszel a legjobbat, ha nem sok különböző fajt teszel össze, hanem egy, maximum két fajból rengeteg példányt, egy kolóniát. Egyrészt ők is jobban fogják magukat érezni, mintha van egy csomó, különböző fajtájú madárból két-három darab, másrészt szerintem baromi érdekes lehet, ahogy ennyi madár közt kialakul a hierarchia, a párbaállás, hogy segítenek egymás fiókáinak nevelésében, stb.
2012. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet es milyen madarak legyenek :))
2012. ápr. 30. 19:14
 5/25 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nimfa az tuti. Énekespapagájjal vagy kecskepapagájjal párosítva esetleg (velük láttam már együtt tartva).. de én hullámosokkal tartom együtt, de közepes méretűt kértél:)
2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem galambok vagy papagájok. De nagyon sok fajta van.
2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Sztornó. Az énekespapagáj icipici. Valamivel keverem. De a kecske tuti.
2012. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az is jo kocce csak azért kértem közepeset mert valahogy ki kell tölteni a 10 m2-t. Ugyhogy johetne meg tipp ;)
2012. ápr. 30. 19:21
 9/25 anonim ***** válasza:
Megvan: királypapagájjal láttam még együtt tartva nimfát. Nagyon nyugis papagáj.
2012. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát.. 10 nm nem olyan nagy ám egy egész kolóniának, pláne, ha két fajtát szeretnél:)
2012. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!