Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a nimfát a hullámos papagájjal?

Figyelt kérdés
Van 3 hullámosom, közülük kettőt párosítani fogok, így a kék tojó marad egyedül, de szeretnék venni egy nimfát is. hogyan szoktassam össze őket?

2012. máj. 12. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tennék nimfát hullámos papagáj mellé, inkább vegyél hullámos papagájt mellé is.
2012. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy párnak jobban örülne, mert a nimfával nem fognak egymással kezdeni semmit. Lesz egy párra váró nimfád, és egy hullámosod. Amúgy én is együtt tartom őket, semmi beszoktató ceremónia nem volt azon a biztonságin kívül, amit bármelyik azonos fajtából való kapna (pár nap külön, hátha hazahozott betegséget, és hogy felmérhesse a terepet). A tapasztalatom, mikor a hullámosok először láttak nimfát, az volt, hogy odamentek a picik megnézni, mi ez a nagy valami, nyugtázták, hogy nem bántja őket, és azóta együtt élnek mindenféle extra nélkül. Mindenki a fajtársaival foglalkozik, egymással csak akkor, ha a másik valami érdekeset csinál.
2012. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarok több párt.

Utána úgyis együtt lenne az összes madár, csak a pároztatásra tenném külön őket.

Szeretnék csinálni egy 100cm hosszú, 80 cm magas és 90cm. széles kalitot, amiben aztán együtt lenne az összes.

Tehát akkor nem kell összeszoktatni őket?

Köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 13. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne vegyél nimfát, hogy egyedül legyen. Pár kell neki.
2012. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!