Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudok befogni egy posta...

Markboy95 kérdése:

Hogy tudok befogni egy posta galambot?

Figyelt kérdés
Már napok óta itt köröz és nézi az én lekerített részben tartott galambjaimat. Sajnálom szegényt beszeretném fogni de az én galambjaimat nem szeretném kiengedni hogy tudom befogni? Leszálni szerintem nem mer a kutyák miatt.

2012. máj. 12. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kutyákat el tudod zárni, a galambjaid mellé rakhatnál egy ketrecet, aminek az "ajtaja" csak befelé nyílik, mint ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=3PNQZZVCDT4&feature=related

A ketrecbe pedig kaját. Esetleg szürkület után hálóval elfoghatod, ha elérhető helyen alszik.

2012. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A villanyszamlat nem fizeted, hogy levelet küldjenek, es varod a postagalambot. :D Vagy: Csinosan felöltözöl, kiveted a halodat es radobod magad. :D

Amugy nem nagyon ertem a kerdest, ha a beszoktatas befogas, akkor ez:

[link]

Ha nem, javasolnam a googleban körülnezni. Nalam a "postagalamb b" beirasa utan is rengeteg szot irt ki, ha ertessz hozza, erted. :)

Jo vadaszatot! :D

2012. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Markboy95, en nem ertek a galambtartashoz es egyaltalan allattartashoz, igy az is felmerült bennem, hogy a befogni/beszoktatni ugyanazt jelenti. Igy mindjart viccesre fogtam, es remelem, nem sertettelek meg. Remelem, azert a vicc mellett a link hasznos vagy jo javaslatot is irtam.

2.

2012. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha be vannak szoktatva a galambjaid akkor engedjél ki belőlük 1-et vagy 2-őt. Ha nem tud bemenni egy idő után megfogja unni és tovább áll.
2012. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!