Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megzápulhatott a tojás?

Megzápulhatott a tojás?

Figyelt kérdés
Van 1 pár gyémántgalambunk, letojtak szépen ülnek rajta mozgatják is de van 1 buborék benne, át akartam volna világítani hogy embrió van-e benne vagy csak mezei terméketlen tojás... a buborék miatt nem záp?
2012. máj. 19. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
megnéztem és teljesen üres...
2012. máj. 19. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem zápult meg. :))
2012. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs benne semmi látható kis pötty vagy valami, kb 3-4 hete ülnek rajta eléggé meleg is de semmi...
2012. máj. 19. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesen át tudsz rajta világítani, tök üresnek tűnik, akkor valószínűleg az is. Amiben van kicsi, annak kb 4/5-e sötét és alul vagy felül van egy világosabb rész. Ha óvatosan megmozdítod, nem "lötyög". Ha leszáll róla egy kicsit nem hűl ki? Nem két hétre kelnek amúgy?
2012. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de 2 de már ez a sokadig...
2012. máj. 19. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, ha 3-4 hete ülnek folyamatosan ugyanazokon a tojásokon és még üresnek is látod...
2012. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!