Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kiscsibém 5 napos folyton...

A kiscsibém 5 napos folyton kiugrál a dobozból és odaszalad a legközelebbi emberhez és addig csipog hangosan mig fel nem veszi utána elhallgat hogy tudnám erről leszokatni?

Figyelt kérdés
5 en vannak és probáltam letakarni a dobozt hogy ne tudjon kijönni az az egy, de akkor meg mind az öten nagyon hangosan csipognak és nem hagyják abba

2012. máj. 26. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
De aranyos lehet! Miért akarod erről leszoktatni?
2012. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert lehet, hogy majd meg akarják enni és nem akarja, hogy a szívéhez nőjön!
2012. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát egész nap nem akarok egy csibével a kezemben járkálni, ki se tudok mozdulni tőle persze ha tvzek vagy leülök itt van az ölemben de neki ennyi se elég:)
2012. máj. 26. 08:49
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarjuk megenni tojni kellenek :)
2012. máj. 26. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon anyás!

Alapból benne van a természetükben, hogy mennek a kotló után, ill. akit anyunak gondolnak, azt tekintik annak.

Lehet, hogy ez így nevetségesnek tűnik, de valahol szerintem itt a dolog lényege.

2012. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló tapasztalatom, mondjuk én még kb 10 éve húsvétra kaptam két csibét (egy tyúk, egy kakas), direkt "háziállatnak", és annyira megszerettek, hogy még amikor felnőttek és elvittük őket nagymamám kertes házához, amint meghallották a hangomat, már szaladtak is hozzám :)

Szerintem a letakarás működni fog (akkor azt hiszik, hogy éjszaka van és aludni kell), hogyha kicsit nagyobbak lesznek, úgy emlékszem az enyéim is fent voltak még az első hétben éjszaka is. Talán már nem lesz ennyire anyás, hogyha nagyobb lesz...

2012. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként aranyos! Mamájának tekint egy kiscsibe, akárhova mégy, követni fog!
2012. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vedd a tenyeredbe és óvatosan takard le a másik kezeddel és ugy tartsd pár percig és akkor elalszik és visszatudod tenni :)
2013. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!