Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már két éve van nekünk egy...

Már két éve van nekünk egy hullámos papagáj-pár, de sehogy sem akarnak megszelídülni! Valami tipp?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha párban vannak nem is fognak megszelídülni, mert egymással vannak elfoglalva, nem a gazdival.
2009. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mieink szelidek lettek. Nekünk pont a lépcsöfordulóba voltak, így mindig elmentünk mellettük,és én elöször rácson keresztül adtam nekik fini falatokat, elöször sokáig tarottam míg elvették de aztán már ketrecen keresztül megszelidültek. Aztán jött hogy beraktam a kezemet és úgy adtam finomságot, aztán egy idö után onnan is elvették és a végén már nem bánta ha hozzá értem, így alá tudtam rakni a lába alá az ujjam amire rálépet, aztán sikerülte átraknom öket egyik ülöröl a másikra, a végén sikerült ki vennem és vissza raknom öket. szóval sok sok türeleme és munka.
2009. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kifogom próbálni!
2009. jún. 30. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!