Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kutyával terelhető baromfi,...

Kutyával terelhető baromfi, aminek haszna is van és nem okoz kárt. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy mudim, aki mellé terelés gyakorlás céljából szeretnék szárnyasokat. A probléma az, hogy anyukám nincs oda a madarakért. Arra gondoltam, hogy ha valami haszna is lenne a madárnak, könnyebben megengednék. Tyúk eleve kizárt, azok nem tartanak össze, indiai futókacsáról meg magyar lúdról hallottam, hogy lehet terelni kutyával, de a lúd az minden növényt megenne a kertben, meg támad is, ami anyukámnak nem tetszene, a futókacsa meg nem nagyon jó semmire. Tudom, megeszi a meztelencsigákat, de azok nálunk nincsenek. A tojását csak nagyon frissen, jól megfőzve lehet enni, árusítani nem lehet. Esetleg ha tenyésztem őket és eladom a szaporulatot? Meg nem gazdagszom belőle, de zsebpénznek talán jó, nem? Vagy valami másfajta madarat tudtok javasolni?
2012. máj. 29. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én is csak a futókacsát tudom ajánlani. A Kisbíró kennel tulajdonosnője tart, rajtuk szokta "tesztelgetni" a kölykök terelőösztönét. Írj neki, nagyon kedves, biztos tud felvilágosítást adni, mit hogy csinálj, mire jó még a futókacsa, hogy kell tartani. Én láttam őket, nagyon mókás szárnyasok, szerintem anyukád hamar megszeretné őket.
2012. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!