Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legszebb szín az...

Melyik a legszebb szín az örvös papagájban? És mennyibe kerül? Milyen ketrecet kell neki biztosítani? Hogy lehet tanítani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
fehérfejű fehérfarkú lila 250ezer
2012. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ezen az oldalon van róla kép, hogy milyen színekben van: [link]

elhelyezés: 70x50x60-as kalitka, volierben:2.5x1x2 m védőházikóval felszerelve

taníttatás: fiatal korban lehet szeliditeni

ezen az oldalon van több információ: [link]

Ára: én úgy vettem észre, hogy 15ezer forinttól kaphatóak(ez nem biztos)

2012. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a sárga azaz a lutino a legszebb közülük, de a zöld és a kék is szép szerintem! 15 eFt-tól már lehet venni kézzel neveltet, ha szelíd madarat akarsz érdemes olyat venni. Ketrec hát minél nagyobb annál jobb. De egy olyan elég körülbelül amit az előző hozzászóló írt. Tanítani elég egyszerű őket, mert intelligensek. A leghatásosabb módszer talán a klikker... írd meg google-be, hogy idomítás művészete és ott bővebben olvashatsz róla. Egyébként most aktuális lenne mert ilyenkor válnak önállóvá szóval most fiatal madarat is be tudsz szerezni. Na, majd írj hogyan döntöttél.
2012. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!