Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit kell tudnom a díszkacsákró...

Mit kell tudnom a díszkacsákról és a bütykös libákról?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 kis díszkacsát és 1 bütykös libát, még picik és cukik, na de a lényeg, hogy mivel etessem, hogyan tartsam, mivel játszanak, és hogyan szoktassam kézhez őket stb.?? :O
2012. jún. 5. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek nem kutyák hogy kell nekik játék, kukorica darával etessed őket. És főzzél nekik tojást és darabold bele a darába, vagy vegyél indító tápot, takarmányos üzletben.
2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én libáim szinte egész nap legelnek, este kapnak kukoricadarát. Kell nekik pici (borsónyi) kavics és takarmánymész. Van egy kis tavuk is. Ha gúnár akkor jobb ha összebarátkozol vele, mert felnőtt korában elég veszélyes lehet. :) Én néha csak ülök köztük és nézem hogy legelnek. Csípkedik a cipőfűzőt, a nadrágszárat, tök arik. 1 hónaposak és ha meglátnak már rohannak oda hozzám, idegenekkel bizalmatlanok és ha nagyok lesznek akkor jobb házörzők lesznek mint egy kutya.

Kacsám nincs, ahhoz nem értek. :)

2012. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!