Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kalitka készítés házilag....

Kalitka készítés házilag. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hullámos papijaimnak nagyobb kalitkát és arra gondoltam hogy vajon házilag el tudnám-e készíteni,és ha igen akkor mik kellenek hozzá,hogyan csináljam. Minden ötlet érdekel! Köszönöm!
2009. júl. 2. 14:52
 1/5 anonim válasza:
22%
vessző fonás. keress rá neten.
2009. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kis utánajárással olcsón lehet venni jó kalitkát, ami hosszú évekig kalitka marad.

Ha mindenáron kalitkát akarsz keress rá madaras oldalakra.

Ott vannak akik raknak fel a kalitkájukról képet is és ha írsz nekik biztos szívesen segítenek.

Beírod a googleba kiad ezer ilyen témájú oldalt, lehet válogatni.

Szerintem nagyon nagy munka és bonyolult otthon megcsinálni bár lehet te nem olyanra gondolsz, mint amilyenről most nekem van egy kép a fejemben.

2009. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog kell hozzá keretnek négy faléc ezeket összeszegeled négyzet alakúra veszel csibehálót ezt pedig rárögzíted a keretre
2009. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem egy nagy dolog könnyű és 10 évig is kibírja mert nekem hajólakkal van lekenve 4-5 nap alatt kész egy 120x220x65 cm-es kalitkám mert én sok madarat tenyésztek tehát nem nagy dolog!
2011. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy későn írok de hűtőrácsokból lehet készíteni csak kell egy keretet csinálnod.
2013. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!