Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Varos sziveben aszomszed...

Varos sziveben aszomszed tyukokat es kokasokat nevel, a haloszobanktol alig par meterre. Sok keres ellenere nem teszi el onnan az ollat. Mit tehetek hogy ez megszunyon? Nem irtani akarom, csak legyen vege.

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 09:18
 1/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nézz utána a helyi önkormányzati rendeletek között a haszonállat tartási szabályoknak. Ott részletesen le van írva, hogy milyen állatot és mennyit lehet tartani.


Ha ott ugyan engedik a tyúkok, kakasok tartását, attól még bemehetsz az önkormányzatba és panaszt tehetsz a tulaj ellen, hogy az állattartási szokásai nagymértékben zavarják a nyugodt életviteledet.


Remélem, sikerül elintézned. Hajrá :-)

2012. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Azért gondolj bele abba is, hogy a szomszéd nagyon szeretheti az állatokat. Milyen rossz lenne nekik, ha meg kellene válnia tőlük. Nem lehetne esetleg elviselni? Füldugót használni? Félre ne érts, én elhiszem, hogy zavaró, de gondolj a másik emberre is. valószínűleg nagyon ragaszkodik a kis madaraihoz, ha a sok kérés ellenére sem távolította el őket.
2012. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En meg hasznalok fuldogot,de 3 eves lanyomnak men tehetek dugot a fulibe.Reggel nagyon koran mar o is kukorekol.O az allatait szereti en meg a gyerekem es magam nyugalmat.
2012. jún. 13. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Akkor is keresni kellene valami köztes megoldást. Ugyanannyira neked is kompromisszumot kell kötnöd, mint a szomszédodnak. Különben hihetetlen, hogy ennyire zavar pár baromfi kotkodácsolása-kukorékolása. A faluban is teli van minden velük, még ugató kutya is van, mégis tökéletesen lehet tőlük aludni.


Szerintem nincs annál jobb, mint amikor kakaskukorékolásra és madárcsicsergésre ébredsz! :) Persze te tudod, de én megpróbálnám elviselni. Én is városban élek, de amikor kicsi voltam, mindig imádtam a falun az állatok között lenni. Most meg kocsma van a szomszédban, ami iszonyú hangos. De megtanultam elviselni, nem idegesíteni fel magam rajta, és azóta tökéletesen alszom.


Amúgy az autók zaja nem zavaró? Az legalább olyan hangos. Különben ha nem a madarak, előbb-utóbb úgyis találni fogsz valamit, ami nem hagy aludni.

2012. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsöff85 válasza:
Utolsó, nagyon kedves empatikus ember lehetsz, gratulálok.
2018. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!