Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem ülnek a tojáskán?...

Miért nem ülnek a tojáskán? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a madaraimnak most lett egy tojásuk (nimfa papagájok) és a földre rakták a tojást, nem az odúba. mind a ketten csak ülnek az odúban és nem foglalkoznak a tojásokkal! Mit tegyek????
2012. jún. 18. 07:33
 1/4 anonim válasza:
hagyd őket, nem lesz semmi baj. ők jobban tudják h mit kell tenniük (mit keres ez a szerelem, szex kategóriában?)
2012. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a földre rakják a tojásokat, akkor soha nem fogják kikelteni. Ne foglalkozz velük. Az enyémek idén már vagy 15 tojást tojtak (most éppen 4 van) de még nem sikerült egyet sem kikelteniük. Tavaly viszont vagy 8 kicsi kikelt, de sajnos csak 1 maradt meg. Igaz ez részben az én hibám volt, pont akkor költöztettem őket új helyre, amikor kicsik voltak, igy nem etették őket tovább.

Ja és még annyit, hogy 4 nimfám van. Tavaly a másik pár költött, mint idén.

2012. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) 2. válaszoló: szerinted több tojást is még le fognak rakni?? és mit kell csinálnom az odúval? csak be kell raknom és ennyi?

1. válaszoló: 1. részben azért ide raktam, mivel ez is párosodás, utódnemzés!:) 2. részben, mert ezt a kategóriát nézik legtöbben igy hamarabb észreveszik!:)

2012. jún. 18. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az odut akaszd fel valahová, ne a földre tedd. Esetleg tegyél bele kevés forgácsot, bár az enyémek kiszorják belőle. Tojhatnak még több tojást is.
2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!