Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miér ilyen nagy a begye a...

Miér ilyen nagy a begye a hullámosomnak? Kép lent!

Figyelt kérdés
a lila szinűt nézzétek .

2012. jún. 30. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. jún. 30. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tojásai lesznek? Esetleg elhízhatott, ha nem röpteted vagy a kalitka nem elég nagy, hogy repülni tudjanak.
2012. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tojás kizárva mert mindig ráhibáztunk igy három tojó van a kalitkában a kalitka meg elég nagy de reptetni nem tudom mert nem szelíd
2012. jún. 30. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
A begye fent,feljebb van. Ha az nagy az csak azt jelenti hogy tele ette magát. De a képen lévő hulinak nem a begye a nagy. Olyan mintha fel lenne puffadva.
2012. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vidd állatorvoshoz szerintem.


Reptetni attól hogy nem szelídek még kell őket ha nem akkora kalitkában vannak amiben tudnak repülni is.

2012. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

azt nem írtad h mióta ilyen. mert ha régóta, akkor lehet h ő egyszerűen csak így néz ki, bár nem vagyok állatorvos cs tippelek. az én egyik madaram púpos. és nagyon jól elvan fél éve, mióta itt van.

de inkább cs azért írtam, h az enyémek sem szelídek egyáltalán, attól még nyugodtan nyisd ki a kalitkát.. lehet jó ideig akkor sem jönnek ki mert félnek, de aztán rákapnak, és nagyon ügyesen ki-be járkálnak a kalitkából. szükségük van repülésre.

2012. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja ilyen de már 2 éve vettük
2012. júl. 1. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
2-3 hónapja ilyen és szegényt még nem vittétek el egy állatorvoshoz? Mire vártok?
2012. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt hittük hogy csak sokat evett de akkor elviszük állatorvoshoz
2012. júl. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!