Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ő milyen madár lehet?

Szerintetek ő milyen madár lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap találtuk, inni tudjuk itatni, de enni nem eszik. Főtt tojást javasoltak, de az nem megy, és semmi más se. Ötlet, hogy mit adhatnánk neki enni? Nagyon élénk, ugrándozik, de még nincs elég tolla, hogy el merjem engedni. Ma megyünk állateledeleshez, mit vegyünk neki? Ha az után se eszik, elvisszük valahova, de nem tudom még, hogy hova. A hangja éles, és csak egy ritmust csiripel. Olyan dió nagyságú. Budapest külvárosába, kutyás forgalmi helyen találtuk, ezért hoztuk el.

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 7. 12:14
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem nagyon erdei pintnyek tűnik. Állateledelesnél meg kérjél madáreledelt, valamit csak tud adni.
2012. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen. :'(
2012. júl. 8. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg ezt a linket
2012. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyit azért láttam, hogy nem rigó, hiszen kisebb volt mint az ujjam. És lehervadt volt, meg se mozdult amikor felvettük. Egy buszmegállóban találtuk, ahol azóta láttuk egy testvérét elpusztulva, amit a hangyák szedtek szét. Jól tettük, hogy elhoztuk, egy nappal tovább élt. Könnyű okosnak lenni. te mit tettél volna? Egy buszmegálló kellős közepén olvastam volna ezt? Meg különben is, szerencsétlen ott ült, mint aki a halálra vár. Utólag mi is olvastuk, de ez a cikk, nem az ilyen fiókákra vonatkozik. Annyira tudtam, hogy lesz aki okosnak akar látszani. Hagytam volna ott megdögleni, hogy másnap meg lássam, ahogy szét cicnálja mindenféle rovar?
2012. júl. 10. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nem csak a rigót KELL ott hagyni.

2. Azt mondtad, hogy azért hoztad el, mert kutyás helyen találtátok ezért hoztátok el és nem mondtad, hogy beteg.

3. DE AZ ILYEN FIÓKÁKRA VONATKOZIK tudom, hogy egy műveletlen paraszt vagyok, aki BIOLÓGIÁT TANUL AZ EGYETEMEN. (olvasd végig amit küldenek neked, ha nem teszed, máskor SEM FOGSZ TUDNI SEGÍTENI az ÁLTALAD betegnek ítélt madarakról, a hang amit adott a szülei hívására szolgál)

2012. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉS bocsánat, hogy segíteni akartam :D
2012. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!