Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a fecskék ellen?

Mit csináljak a fecskék ellen?

Figyelt kérdés

minden áron a terasz felé akarják rakni a fészküket. És mivel ott szoktak lenni a kimosott ruhák így összetalálják kulálni, én is szeretem őket de mindennek van határa. Még több helyre rakhatna, ahol senkit se zavarna pl garázs, ami mindig nyitva van, de nem ők ott akarnak lenni. Mit tegyek?


Mert nem lenne jó a frissen mosott ruhát összekulálni.


2012. júl. 7. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Fújd le őket Chemotoxal:D Viccen kívül mindig söpörd le amit felraknak mi is így csináljuk és egy idő után rájönnek hogy ott nem fog sikerülni a fészeképítés.
2012. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző: ne mondj, ilyen "vicceket", mert vannak olyanok, akik akár komolyan is vehetnék a dolgot.


Kérdezőnek: ha megoldható a dolog, akkor hagyd, hogy felépítsék a fészket, és a fészek alá erősítsz egy deszkalapot "kakifogónak". Így nem piszkítják be a ruhákat, cserébe viszont összekapkodják a ház körül a legyeket, szúnyogokat.

Ha ez a megoldás nem tetszik, akkor egy madzagra akasszatok celofán vagy szövet csíkokat, és feszítsétek ki a teraszon. A csillogó és lengedező anyagok számukra rémisztőek, így nem mernek a teraszra merészkedni.

Az előttem író megoldása, miszerint leverik a már elkészült fészekkezdeményt azért nem jó megoldás, mert így a fecskék haszontalan és energiapocsékoló munkát végeznek, ami számukra nem túl jó dolog, és neked is csak nyűg.

2012. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!