Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nálatok is őrült orgia folyik...

Nálatok is őrült orgia folyik a tetőn?

Figyelt kérdés
galambok annyira nyomják még éjjel is hogy nem lehet tőlük aludni :S
2012. júl. 12. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden reggel rájuk ébredek. :D Borzasztó.
2012. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Én is ezzel a gonddal küszködök már lassan 4 hónapja...én mérgezem őket és hullanak mint a legyek! Tudod az volt a baj,hogy egy két vén nyugger ideszoktatta őket,etették őket kenyérrel meg minden sz@rral és így ideszoktak,de én adtam a pofájukra! Nagyon szar tényleg reggel erre ébredni :S


Richárd voltam!

2012. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ádzsika ***** válasza:
69%

Kedves Richárd!


Túl azon, hogy elképeszt a nyilvánosan is vállalt, lelketlen gonoszságod, szeretném felhívni becses figyelmedet, hogy az állatvédelmi törvény MINDEN gerinces állatra, így a galambokra is vonatkozik. Az állatkínzás pedig büntetendő cselekmény - még akkor is, ha téged zavar a madárkák burukkolása.


Ha majd a szomszédodnak gyereke születik, és egész éjjel ordít, akkor őt fogod megmérgezni? Ha őrült motorosok szaladgálnak az ablakod alatt, lelövöd őket, hogy ne zavarjanak?


Milyen ember vagy te?

Remélem, visszakapod még a sorstól, amit a galambkák ellen vétettél.

2012. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk nem.
2012. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!