Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baja a tyúkomnak?

Mi lehet a baja a tyúkomnak?

Figyelt kérdés
Lebénultak a lábai kb. 3 napja. csak fekszik hason és vergődik a szárnyaival, ha arrébb akar menni. Ha odarakom a kajához és a vízhez, akkor csipeget és issza a vizet is. De járni nem tud. A kakaspor használna neki, vagy valami vitamin?
2012. júl. 18. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezen csak a kés segíthet!
2012. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Puska. :(( Sajnos :(( A kés kegyetlen halál!
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kegyetlen a francokat, miért az?
2012. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gonolom te sem úgy szeretnél meghalni, hogy elvágják a torkodat! Értelemszerűen a puska a gyorsabb, fájdalommentesEBB, mint a kés.
2012. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nyakánál vágom el az eret, nem érez semmit és nem is kínlódik! Több éve van baromfim a kacsa tömésre is azt mondják hogy állatkínzás! A lószart, annyit tömünk bele neki amennyit megeszik. ÉS csak bezárva van tartva azért hízik! Meg ha puskával lövi le akkor még megenni se tudja!
2012. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Tényleg, esküszöm az életemre, hogy nem veszekedni akarok, dehát.. Most nem ez a fontos, de én egy kisvárosban lakom, egy olyan helyen, ami olyan, mint egy falu, szóval Mohácson. Gondolom hallottál már róla. Az apám a Szigetben élt, a mamám is, a papám is, és az összes többi "elődöm". Nem ez a lényeg, hanem az, hogy ott vannak az igazi tanyák, sehol máshol. Disznókat vágnak, csibéket, kacsákat, már vagy úgy 40 éve, és még a dédnagyszüleimről nem is beszéltem, meg akik előttük voltak. Mindig ott voltam amikor elvágták a torkukat, és utána még jârkáltak a földön. Szóval te úgy mondod, hogy először az eret vágja el, aztán a nyakát? Elhiszem, ha így van, de meg mindig él a tyúk/kakas. "Kegyetlen a francokat", és te honnan tudod, higy fáj-e nekik? Ja és amit kihagytam, hogy egy nagy kertes házban élünk park mellett, és vannak állataink. 3 liba, 4gyöngytyúk, 6 felnőtt tyúk, 23 kicsi, 4 macska, 13 hal, 2 kutya, 3 kanâri. A tyúkokat sohasem vágjukle, miattam. Mivel én még a böglyöt sem engedem lecsapni, csak az a szomorú, hogy utána a tyúkhúslevest eszem.... Szerintem a kés kegyetlenebb, mint a puska.A puskával csak lelövöd, és meghal 3 mp alatt, a késsel meg kínlódik rosszabb esetben 5 percet.
2012. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy nem ismeritek a táplálékláncot, az ember van a csúcsán! Az állatot azért teremtette a jó isten hogy tartsuk, és együk meg! Csak ezt jónéhány ember nem akarja elfogadni, a késes megoldással a vérét is fellehet fogni a puskával nem hiszem. Meg most nincs puskája akkor most vegyen, több 10 ezer ft-ért?
2012. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem. És nem. Az Isten Nem azért teremtette az állatokat, hogy levágjuk őket! Az állatok születésünk előtt jó néhány évtizeddel itt voltak, és nem lett volna jogunk ehhez! Egyelőre mi, emberek vagyunk megtisztelve azzal, hogy a földön lehetünk! Itt az állatok voltak a királyok, nem vadászták le őket, szabadon élhettek! Aztán meg jött a hülye ember. Na mindegy már, ne vitatkozzunk ezen, a kérdező is már unja. Akkor vágd el a nyakât, hogy ne szenvedjen.
2012. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!