Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy hullámos papagáj egy kis állatkereskedésben?

Figyelt kérdés
csak hogy tudjam h kb mire számítsak, holnap megyek venni.
2012. júl. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 2000 ft körül mozog az áruk.
2012. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2000? Azt a mindenit. Valamelyiknap vittem be párat, és 600 ft-ot adtak darabjáé. De azt már elfelejtettem megnézni hogy mennyiért adják. Mire hazaértem valahogy kiszöktek a papagájaim és elrepültek, ezért akarok venni. Én kb 1200-400-re gondoltam. :S
2012. júl. 23. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél is 800-1000Forint. Kereskedésbe meg, mint ahogy az előző is írta.
2012. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar feladtad a keresésüket? Kerested őket egyáltalán van egyből úgy álltál hozzá hogy elrepültek ez van megyek veszek újakat?

Kereskedésbe nem érdemes papagájt beadni és onnan papagájt se érdemes venni. Kis kalitkában tartják őket ahol csak nyomorognak és a kalitkában se az van aminek lennie kéne, nem kapnak olyan dolgokat amiket kéne.

2012. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mire hazaértem a városból már nem voltak meg. Hiába kerestem, nem találtam. Annyira nem is voltak szelidek hogy ha meg is találom megtudjam fogni. De már találtam másikat olcsóbban, egyik ismerős tudott eladót és tőle vettem 1000.ft-ért.
2012. júl. 24. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!