Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez már lehet, hogy az? :O

Ez már lehet, hogy az? :O

Figyelt kérdés
Van 2 hullámos papagájom. Hím és tojó. Már legalább lehetek egy évesek... Tegnap vettem észre hogy egyre jobban érdekli őket az odú amit felraktam.. Eddig rá sem néztek maximum akkor ültek az odú rúdjára amikor kivettem az odút és a tojó benne ült a hím meg a rúdján. :// aztán tegnap arra figyeltem fel, h a tojó hol bement hol kijött ... egy ideig nem találtam a hímet aztán benéztem az odúba és ott csücsült... kicsit furi volt :DDD szerintetek készülnek párzani??? vagy mi??

2012. aug. 11. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből kufircolás lesz:D
2012. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Micsoda??? :DD tehát párzás??? :DD
2012. aug. 11. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kufircolás, avagy párzás :D
2012. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi más?:D Nem majd kártyáznak az odúban:D
2012. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké... *-* xDD kösziiii *-*
2012. aug. 11. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már bemegy a nőstény és ki-be járkálgat akkor "készíti elő a terepet" a kicsik számára, maga a párzás többnyire kint történik a kalitkában. Lassan elkezdhetsz adni nekik keményre főtt tojást (a héj alatti hártyát majd mindenképp szedd le ha megfőtt) mert ez kell majd a kicsik táplálásához (a szülők eszik meg), meg hogy ne merüljön ki annyira anyuci. Tegyél be csőrkoptatót is a mész miatt, mert az meg a tojás falához kell majd nekik, de ne azt a gipsz félét hanem a tintahalvázat.

Sikeres babagájozást :)

2012. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!