Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne menjen a nimfáinknak a hasa, illetve mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nemrég tojásokat raktak és pont akkor kezdődött a hasmenés is. A viselkedésükben, kedvükben, étrendjükben nincs változás, féllábon alszanak, ebből gondolom, hogy nem lehet nagy baj.

Segítségeteket előre is köszönöm.



#hasmenés #nimfa #Nimfa hasmenés
2012. aug. 26. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A költéskor ez normális. Mivel sok időt töltenek a tojásokon visszatartják mert az odúba nem ürítenek ezért amikor kijönnek az odúból több adagot ürítenek egyszerre ezért hígabb és több mint a megszokott.
2012. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előttem szóló is leírta, ez teljesen normális. Viszont az étrendjükben kell hogy legyen változás: a kotlás alatt szüneteltesd a lágyeleséget ill. csíráztatott magokat és minden fehérjedús táplálékot. Én ilyenkor csak magokat szoktam adni, aztán kikelés után jön a nagy lakoma...
2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mégegyszer! :)
2012. aug. 28. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!