Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan pinty, amit magában...

Van olyan pinty, amit magában is lehet tartani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam a zebra pinty magában is el éldegélt...

Először párban vettük a "kislány" elpusztult mert folyamatosan tojásokat rakott(soha nem nevelte fel őket) és gondolom nagyon le volt terhelve mi útán elpusztult a fiú pinyt egyedül maradt kb. fél évig és el volt jobban ragaszkodott hozzám esténként mindig a ketrec széléhez bújt és hagyta,hogy símogassam...

Később vettünk mellé egy lány pintyet vele nagyon szépen el voltak még egy fiókát is fel neveltek és 3an éltek utána együtt... MIért szeretnéd magában tartani?

2012. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én tartanám szívesen párban, csak még 12 vagyok, és hát anyu kivan attól ha az állatok elszaporodnak.Meg tudnám oldani, de őt zavarná, ha fiókák lennének...:( Pár évvel ezelőtt halaim voltak, és először a 3. szülés után a guppi mikor terhes volt, anya azt mondta hogy már neki elege van ebből és megtörténhet hogy kidobja...de aztán megszokta. De nemhiszem hogy így van ez a madaraknál is. De inkább majd veszek egy párt, és megmutatom neki, hogy ez így jó!?D
2012. szept. 16. 21:01
 3/6 A kérdező kommentje:
*így jó! :D
2012. szept. 16. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Madarat nem szabad egymagában tartani, nagyon társas lények!!!
2012. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha elég sok időt szánok rá, akkor magában is lehet tartani?
2012. szept. 17. 19:52
 6/6 anizotropikus válasza:

Én kalitkában tartanám mert úgy biztonságosabb, mintha magában tartanád:)

Minden melegvérű élőlény TÁRSAS LÉNY, eltekintve a nagyon kisszámú kivételtől, tehát kell neki társ.

2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!