Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért kezd barnulni a hullámos...

Miért kezd barnulni a hullámos papagáj kislány madár csőre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kislány madarat kb. 2 hete és a csőre elkezdett barnulni eddig szép világos színű volt most pedig kezd barnulni és nem tudom miért. Van mellette egy hím papagáj is neki semmi baja és nem bántják egymást mivel egy hétig csak egymás melletti kalitkákba voltak mostmár meg egybe ennek vannak de ugytünik jól megvannak akkor mégis mitől lehet? Jobb lene ha állatorvoshoz vinném vagy ez náluk természetes?

2012. szept. 23. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez természetes! Nincs semmi baja. :) Azért világos a csőre, mert nagyon fiatal. Nézd majd meg a lábát is. Az is sötétedni fog. )
2012. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. ez természetes. a lányok csőrén lévő kis dudor(viaszhártya) vagy barna, vagy rózsaszínes. A hímeknél viszont kék.
2012. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baja! Az, hogy barnul a csőre csak az ivarérettségét jelzi.

az én tojó madaraimnak is barna a csőrük, némelyiknek egész fekete.

A hím madaradnak meg majd idővel bekékül a csőre.

2012. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az ivarérést jelenti. Sok tojó hulinak már pár hónapos korában bebarnul mégse ivarérettek.
2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :D
2012. szept. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!