Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talpfekélyes a tyúkunk?

Talpfekélyes a tyúkunk?

Figyelt kérdés

Eddig volt rajta egy "kupak", amit ma szerintem leszedett saját magának. Nem látszik benne genny, csak vér. Csepegtettem bele betadint. Hogy tudok még segíteni rajta?


[link]


[link]



2012. szept. 30. 12:42
 1/8 SF15 válasza:
Elégé csunya. Szerintem doki lenne a legjobb döntés.
2012. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hú, tényleg csúnya. A betadin jó rá, mert akkor nem fog elfertőzni.

Egyébként, ha "tyúkként" van tartva, mehet a levesbe, ha házikedvencként, akkor mehet az orvoshoz.:)

2012. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát valahol a kettő között van tartva! :D


Meg nem öljük, csak a tojás miatt tartjuk őket. De nem tudjátok mi ez?

2012. szept. 30. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, szerintem valami kinövés lehet, de szerintem hiába kened, mert eltapossa úgy is. vagy köss rá valamit , vagy az orvos eltávolítja, bár sztem a tyúkhoz képest ez már elég borsos.
2012. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nybalint2001 ***** válasza:
én állat orvos vagyok jó ha csepegteted betadinnal mer nem fog elferőződni. és két jótanács:kötözd le a tyúkot egy deszkához és a fekélyre csepegtess még valamit pl:vizet vagy desztilált vizet és egyszerűen késsel vagy szike szerűséggel vágd le kicsit fájni fog neki!!!
2012. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A talpán vagy a lábujj közötti seb a súlyosabb?
2012. okt. 1. 08:19
 7/8 nybalint2001 ***** válasza:
a lábujja közötti
2012. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mióta leszakadt az a kupak, azóta egész szépen gyógyul. Már nincs akkora krátere a sebnek, kezd eltűnni, majd lefényképezem.
2012. okt. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!