Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a tyúkunkkal?

Mit csináljak a tyúkunkkal?

Figyelt kérdés
Először is: kérlek ne gyertek azzal, hogy " jaj, ez csak egy tyúk, vágd le" stb. Pár napja elég rosszul néz ki, nem nagyon mászkál, és nagyon be van lilulva a feje is, meg a teste. Ma adtam neki vízben felkevert kálciumot, nem tudom mennyit segít. A hangja is elég rekedtes. Kérem, a 'nem tudom' jellegű válaszokat is hanyagoljátok.

2012. szept. 30. 22:19
 1/4 intrepid ***** válasza:

Azt írtad, hogy a "nem tudom" válaszokkal ne zavarjunk. Pedig ennyiből, ne várd, hogy pontos diagnózist, és terápiát kapjál. Ez a lilaság, (cianózis) leginkább szívelégtelenségre utal. Lehet, hogy infarktusa volt neki. Egy EKG, + labor biztosan kimutatná, megerősítené a diagnózisomat, ha mindenképpen azt akarod, hogy túlélje, akkor kíméljed, fizikailag, és lelkileg, és talán felépül.

Ha nem, akkor fazék.

2012. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmmm...szerintem is szív- és érrendszeri probléma lesz vagy légzőszervi is lehet...mástól ritkán lilul az ember...akarom mondani a tyúk :) vidd be a lakásba, ott biztosan nyugiban pihenhet és figyeld pár napig, ha eszik és iszik rendesen és kijön a tojás is belőle ahogyan ki kell jönnie akkor jó eséllyel túléli :) de mivel azt mondod, hogy rekedtes a hangja, szerintem a légzőszervi részleg lesz a ludas...


sajna nem vagyok otthon beteg pipi témában :S pedig láttam már sok pipit az elmúlt 21 életévemben...de ilyen jelenséget még nem tapasztaltam :S állatorvos biztosan tud segíteni szegény pipin :)

2012. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
állatorvos biztos tud rá mondani valamit. meg a tyúk gyógyszerek nem drágák, 300ft körüliek.ha tényleg érdekel a tyúk akkor 300ft nem nagy veszteség
2012. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blaiseboy ***** válasza:
csukamájolaj?
2012. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!