Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a papagájom?

Miért csinálja ezt a papagájom?

Figyelt kérdés
A hullámos papagájom (néha) este elkezd repkedni a kalitkában. Nem tudom miért mert eddig egyik papagájom se csinálta ezt. Igen rossz az éjszaka közepén erre ébredni. Gondoltam arra hogy megijed (bár nem tudom mitől) vagy hogy leesik (számomra kicsit lehetetlenek tűnik ez a variáció). Ha tud valaki bármi okosságot írni, megköszönném. :)
2012. okt. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Megijed.Megmoccan vmi a szobában,vagy elrepül vmi muslica..bármitől megijedhet
2012. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak tényleg azért tartottam/tartom furcsának, hogy az előző papagájaim nem csinálták ezt. Pedig nem ez az első.
2012. okt. 10. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármitől megijed. Nekem a nyáron kinn vannak voltak, ricsajoztak röpködtek. A nimfa beszélt a többi röpködött, volt, hogy bemászott egy meztelen csiga és attól akadtak ki vagy mikor szuperhold volt világosabb volt mint kellett lennie éjjel, zörög bármi amit nem hallasz de ő igen. Hozzá kell szoktatni a zajokhoz nappal és éjjel nem fog röpködni csak beszél mint az enyémek.
2012. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sötétben alvás közben a megszokott zajoktól is megijednek,megijedhetnek.


Vegyél és hagyj égve neki éjjelre egy gyenge fényű lámpát. Hisz a természetben sincsenek teljesen sötétben.


Ez az éjjeli repkedés sok mindentől lehet akár attól is hogy megcsúszik,elveszti az egyensúlyát,stb ezért leesik és mivel nem látja hogy nincs baj és mivel nem lát visszamászni se megijed és elkezd repkedni.

2012. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!