Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a madaramnak? Sürgős!

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vettem egy fiatal hullámos papagájt. 2 hete már előfordult, hogy elkezdett öklendezni és félig megemésztett magok jöttek fel neki. Utána evett, jobban lett. Ma reggel megint "hányt", utána megint evett és jobban lett, nem kuksolt, de este már 4x hallom, hogy köpködi a magokat. Még a víz is kijött belőle. Mit tehetnék érte, mi lehet a baja? Mit tehetek az elkövetkező 1 napban, hogy jobban legyen (csak holnapután tudok állatorvoshoz jutni).
2012. okt. 23. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
adsz neki homokot remélem...mert ha nem akkor sürgősen szerezz be neki homokot, mert anélkül nem tudja megemészteni a magokat...
2012. okt. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz!! a homok nem homok hanem 1-2mm nagyságú kavicsok. Csak a neve homok. Ha olyan madárhomokot adsz neki ami tényleg olyan mint a homok az beleragad a begyébe.
2012. okt. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az életében van kavics, ezt láttam. És 2 hétig nem volt gondja. Tegnap hirtelen jött neki ez, szerintem még hasmenése is volt. Most gubbaszt, gondolom nincs jól és kimerítette a hányás. Az állatorvoshoz pedig csak sajnos holnap tudok eljutni az ünnep miatt.
2012. okt. 23. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Minimális mennyiség van az ételében!!!! Vegyél neki normális papagáj homokot! Nem véletlenül árulják, és nem véletlenül ajánlja mindenki!
2012. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Holnap, amint tudok veszek neki.
2012. okt. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!