Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám elűzni vagy...

Hogyan tudnám elűzni vagy elkergetni a ház környékéről a madarakat?

Figyelt kérdés
Nos a történet a következő.Vettek a szüleim egy családi házat én a tetőtérben lakok.Éltem az életemet addig amíg apám a ház környékét be nem ültette egy rakás növénnyel,szó szerint botanikus kert lett a ház tájéka.Nos most jön az a képbe hogy elkezdtek ezerrel jönni a madarak ez még nem is lenne zavaró, de minthogy tetőtéri szobám van nem bírok aludni mert ezek a kis **** kábé reggel 5-6 óra tájban elkezdik kopogtatni a ház tetejét,a cserepeket az aluminium (bádog)szigetelést(Rossz alvó vagyok minden zajra felkelek).Állat barátnak mondom magam,de ezek a sz**** dö***k állandóan visszajöttek.Volt úgy hogy kiordibáltam csapkodtam a rolót elmentek de aztán visszajöttek.Próbáltam sas hangot lejátszani de mintha a haverjuk lenne(nem mennek el)raktam ki celofánt az elkergeti őket de a vihar szél szétszedi,próbáltam összecelluxozni azt is elvitte a vihar, lassan drasztikusabb megoldást fogok tenni.Kevés anyagi háttérrel rendelkezem de már komolyan keresek valami megoldást eme kérdésre.Hogy űzzem el a madarakat?

2012. nov. 11. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább etesd őket, hogy ne pusztuljanak éhen. Nagyon aranyosak, amikor jönnek. Nem írthatod őket, mert megbüntetnek miatta.
2012. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Cserélj hálószobát a papával!
2012. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék, ha a mi házunk körül lenne jó sok kismadár :) Olyan részei a természetnek, ami a mindennapi szürke hétköznapokba egy kis színt és vidámságot visznek :)

Ha semmiképpen sem bírod őket elviselni, akkor írj az MME-nek e-mailt, és kérj tőlük tanácsot, hogy mivel a leghatásosabb távol tartani őket a háztól.

Mindenesetre semmiképpen se bántsd őket, akkor sem, ha zavarnak.

2012. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Andizsuzsi ***** válasza:
46%
Költözz panelba. Vagy egy bunkerba, de lehet, hogy oda meg a giliszták másznak be. Majd ha felnősz, akkor rájössz, hogy nem te vagy a világ közepe, és nem hozzád kell, hogy alkalmazkodjon a természet.
2012. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt a betyár élet milyen válaszokat kapok,

-fene fogja etetni őket így is elszaporodtak rendesen

-apámmal nem cserélek

-hol írtam hogy én vagyok a világ közepe?

23 éves vagyok 190 cm szerintem felnőttem rendesen


kérem a kérdésre válaszoljanak/tok!egyéb,okostojás dumáktól mentesen.

2012. nov. 11. 18:17
 6/18 A kérdező kommentje:
hát költözz te drága zsuzsa az értelmes kommenteddel együtt
2012. nov. 11. 18:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Én egyébként panelban lakom, van az erkélyem előtt-alatt néhány fa (szerencsére és egy játszótér). Nyáron hajnal 4-kor kelnek a madarak, és elkezdik mondani, csicseregni a magukét, persze én is felébredek rá. A plédet a fülemre húzom és alszok tovább.
2012. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is a fülemre húztam sőt volt úgy hogy 3-mat tettem a fejemre ,de itt kb 50 Decibel el fütykörésznek meg kopogtatják a tetőt.
2012. nov. 12. 00:10
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam meg az erkélyen garázdálkodnak, ha úgy hozza kedvük.

És van, amikor nemcsak a reggeli ébredésük csicsergését hallgatom, volt már olyan, amikor esküszöm nektek: valószínű, hogy a madár-papa kimaradt éjszakára, és amikor hajnalban hazaért, a mama amilyen rikácsolást csapott. A madár-papa pedig csak megszeppenve kérte a bocsit, meg esküdözött... Hát olyan jó még életemben nem nevettem!

Nem hiszitek, mint a házsártos feleség és a lebukott férj veszekedését hallgattam volna! :))))

(Mégsem mondom, hogy ki kellene vágni a fát!)

2012. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Andizsuzsi ***** válasza:
57%

"hát költözz te drága zsuzsa az értelmes kommenteddel együtt"


Nem én papnaszkodom, hogy a madarak nem lábujjhegyen, suttogva közlekednek. Az, hogy egy ember mikor válik felnőtté nem attól függ, hogy milyen magasra nőtt. Majd ha belátod, hogy a természetben élő lényeknek ugyan olyan joguk van élni a saját életüket, ahogy neked volt odaköltözni és elfoglalni az életterüket, akkor majd felnőtt leszel. Aki képes az ablakon kiordibálni a madarakra, és elvárni, hogy ettől majd ők változtatnak a természetükön, legfeljebb durcás gyereknek nevezhető, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.

2012. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!